داوران

 

داور محترم نشریه علمی- پژوهشی "تحقیقات غلات"

 

با عرض سلام و احترام

 

 ضمن تشکر و سپاسگزاری فراوان از جنابعالی به خاطر همکاری با نشریه "تحقیقات غلات" خواهشمند است قبل از داوری مقاله به نکات زیر توجه فرمایید:

 

 داوری مقاله در این نشریه به صورت الکترونیک انجام می شود. جهت داوری مقاله، لازم است به سامانه نشریه تحقیقات غلات وارد شده و پس از نوشتن شناسه کاربری و کلمه عبور به صفحه شخصی خود وارد شوید و سپس روی گزینه "داور" کلیک کنید. در این صورت، تمامی مقالاتی که جنابعالی به عنوان داور انتخاب شده اید، نمایش داده خواهد شد. جهت انجام داوری هر مقاله لازم است روی کد آن مقاله کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به آن مقاله برای شما نمایش داده شود. برای ادامه مراحل داوری می توانید ابتدا فایل اصل مقاله را دانلود کرده و نظرات و پیشنهادات خود را با استفاده از Track Changes نرم افزار Word ثبت نمایید. سپس فرم داوری را به صورت برخط پر کرده و پس از ضمیمه کردن فایل داوری شده، نظر نهایی خود را ارسال نمایید.

 

یادآوری می شود که شناسه کاربری، همان پست الکترونیک شما می باشد که در سامانه نشریه ثبت شده است. چنانچه کلمه عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید پس از ورود به سامانه نشریه، روی گزینه "رمز عبور را فراموش کرده ام!" کلیک کنید. در این صورت، کلمه عبور به پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد.

 

  برای تغییر کلمه عبور، پس از ورود به سامانه نشریه در صفحه شخصی خود روی گزینه "تغییر رمز ورود" کلیک کنید.

 

 در انتها از داوران محترم خواهشمند است در صورتی که به هر دلیلی مانند عدم ارتباط مقاله با گرایش و تخصص شما، تعداد زیاد مقالات ارسال شده جهت داوری و یا عدم فرصت کافی، امکان داوری برای جنابعالی میسر نیست، لطفاً جهت همکاری با نشریه و تسریع در امور داوری مقالات، بلافاصله پس از دریافت ایمیل به سامانه نشریه تحقیقات غلات مراجعه و گزینه "رد داوری" را انتخاب نمایید تا مدیریت نشریه بتواند مقاله را به داور دیگری ارسال نماید.